To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Warszawa.

Specjalista ds. Obsługi Klienta w dziale Obsługi Kierowców

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta w dziale Obsługi Kierowców
Miejsce pracy: ul. Młynarska

Zakres obowiązków:
* Zakładanie w systemie kont dla nowych kierowców,
* Informowanie kierowców o warunkach współpracy z firmą,
* Wysyłka materiałów szkoleniowych dla nowych kierowców,
* Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych,
* Prowadzenie rozmów z kierowcami w biurze oraz odbieranie połączeń
przychodzących,

Czego oczekujemy?

* Wykształcenia wyższego/ bądź w trakcie studiów (studia zaoczne)
* Zaangażowania w realizację powierzonych zadań,
* Bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny,
* Znajomość nowych technologii,
* Dobrej znajomości języka angielskiego,
* Łatwości w nawiązywania kontaktów,
* Umiejętności pracy pod presją czasu,
* Chęci do pracy i umiejętności szybkiego uczenia się,
* Dokładności oraz rzetelności,

Co oferujemy?
* Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
* Pracą od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,
* Szkolenie wprowadzające
* Pracę w dynamicznym międzynarodowym zespole
* Nowoczesne narzędzia pracy, tj. Macbook
* Atrakcyjne wynagrodzenie

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Dodane o 11:49, 13 lipca 2020
  • Wyświetleń:1555
  • ID ogłoszenia: 612538545

Ogłoszenia użytkownika Anita Piętka