Specjalista ds. logistyki

4 000 - 6 000 zł/mies. Do negocjacji
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. logistyki
Miejsce pracy: Jawor

Zakres obowiązków:

* Kontrola stanow magazynowych pojemników,
* Zamawianie nowych pojemników (w zależności od volumenow
produkcyjnych)
* Planowanie i zgłaszanie zapotrzebowania w Mercedes Benz AG na
uniwersalne pojemniki,
* Aktualizacja instrukcji pakowania dla dostawców i wewnątrz zakładu,
* Definiowanie opakowań zastępczych w kontakcie z dostawcą i planerem
opakowań,
* Reklamacje transportowe,
* Koordynowanie zmiany opakowań z dostawcą, producentem i planerem
opakowań,
* Zarządzanie wysyłką opakowań do dostawców,
* Rozpatrywanie ilościowych reklamacji na przyjęciu opakowań, dbałość o
zgodne saldo opakowań,
* Koordynowanie procesu RFID dla pojemników,
* Zarządzanie pojemnikami do użytku wewnętrznego, dla nowych projektów,
do naprawy etc.

Czego oczekujemy?

* Wyksztalcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
* Doświadczenie: udokumentowane doświadczenie, co najmniej 2-3 lata, na
podobnym stanowisku w dziale logistyki np. planowanie opakowań,
packaging management etc.
* Znajomość języków obcych: j. polski oraz komunikatywny j. angielski
lub j. niemiecki,
* Obsługa komputera: Excel, Outlook, Powerpoint, SAP,
* Orientacja na rezultaty, umiejętność pracy w zespole jak i
samodzielnie,
* Zgoda na zagraniczne wyjazdy służbowe,
* Doświadczenie w tzw. „greenfield” mile widziane,
* Proaktywny, zmotywowany, gotowy do pracy w elastycznych godzinach,
reagujący szybko i dokładnie na krótkie terminy i stresujące
sytuacje.

Co oferujemy?
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Work Service
S.A.,
* Stałe wynagrodzenie miesięczne: 4000- 6000 zł brutto (w zależności od
doświadczenia),
* Możliwość korzystania z pakietu benefitów: opieka medyczna, karta
sportowa, ubezpieczenie grupowe,
* Pracę w zgranym zespole,
* Możliwość rozwoju zawodowego u producenta samochodów marki premium.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Dodane o 13:43, 31 lipca 2020
  • Wyświetleń:1016
  • ID ogłoszenia: 616006971

Ogłoszenia użytkownika Robert Grygajtis